Maratończyk Brzeźno - Polonia Poznań 1:1 (0:0)

• autor: nigel7, 2011-08-21 17:40

Maratończyk Brzeźno (1) : (1) Polonia Poznań

SPRAWOZDANIE Z MECZU

W samo południe odbył się mecz inaugurujący rozgrywki A - Klasy pomiędzy Maratończykiem Brzeźno a Polonią Poznań. Na mecz ten pofatygowało się kilkunastu kibiców, lecz nie można powiedzieć by poczuli satysfakcje z oglądania tego meczu. Z przebiegu spotkania drużyną lepszą była ekipa gości. Na kępiastym, bocznym [GMINNYM] boisku (dzięki życzliwości władz Lechii Kostrzyn, które mają gówno do rządzenia...a jednak) pierwsza na prowadzenie mimo przeciwności losu wyszła nasza drużyna. Po kornerze i zamieszaniu w polu karnym, piłka spadła pod nogi Sebastiana Przybysławskiego, który bez namysłu uderzył futbolówkę posyłając ją precyzyjnie przy słupku bramki gości. 1:0! w 68 min. Co do pierwszej połowy to można byłoby powiedzieć tyle, iż się odbyła gdyby nie jeden fakt, czyli czerwona kartka po drugiej żółtej kartce dla zawodnika naszego zespołu Artura Pelczyńskiego, obie kartki de facto za prowadzenie rozmów z arbitrem. Jeśli jesteśmy przy osobie, która gwizdała w tym meczu... to pan sędzia był... z innej planety. Mecz toczył się w tle notorycznie faulującej Polonii(oczywiście czysto grającej wg. Pana Sędziego) oraz wybijającej po autach drużyny gospodarzy. Po kolejnej, niezliczonej już rozpaczliwej akcji gości padł gol wyrównujący. Napastnik gości przedłużył wyrzut z autu głową, a piłka spadła około jedenastego metra, tam czyhał niepilnowany piłkarz gości, który wykończył akcję skutecznym strzałem. 1:1! w 82 min. Swoje sytuacje miał jeszcze rezerwowy w tym meczu Arkadiusz Kisły, ale koniec końców mecz zakończył się podziałem punktów. Gratulujemy sędziemu tego meczu, fantazji, poczucia humoru, białej czapki, która zdobiła jego łysinę oraz kondycji, która umożliwiała mu stanie w kole na środku boiska, z którego niczym sęp(z powietrza) widział wszystko i wszystkich,  żałujemy, iż nie zaszczycił nas swoją obecnością... obserwator z WZPN-u. Gratulacje należą się również władzą Lechii za skoszenie pierwszy raz od początku wakacji trawy na bocznym boisku, że nas goszczą bo przecież pieniądze mają z podatków całej GMINY, co byśmy bez nich zrobili.

Bramki: Przybysławski Sebastian 68` POLONIA 82`

autor: ~JC-FAN 2011-08-28 16:10:11