Maratończyk Brzeźno - Zawisza Dolsk 2:0 (0:0)

• autor: nigel7, 2011-10-30 17:04

Zwycięstwo cieszy, styl nie.

(czytaj dalej!)

Jak na koniec października pogoda dopisała. Niestety Kępowisko k*rwa zarośnięte. Fakt, że to przedostatni mecz na tym boisku, ale można się...ehh szkoda słów. Niestety kolejny kiepski mecz. Akcji w pierwszej połowie jak na lekarstwo. W początkowych meczach tego sezonu zawsze obawialiśmy się o rozprężenie w końcowych fazach meczu. Teraz sprawa obróciła się o 180 stopni. Modlimy się, aby w drugiej połowie w końcu coś wyszło. Najbardziej klarownej sytuacji nie wykorzystaliśmy w 45 minucie meczu gdy Stawiarski znalazł się w sytuacji sam na sam z...obrońcą(bramkarza miał już za plecami) i trafił wprost w niego, jak trampkarz. Do przerwy na remis, ale powinniśmy dziękować, że nie przegrywaliśmy 0:3. W sytuacjach pod naszą bramką ratował nas Adam Iwański. Warto jeszcze wspomnieć o figlach jakie płatała nam piłka po odbiciu od boiska, albo to braki techniczne?! Niech będzie, nasza wina. Przerwa i kolejna z rzędu obawa przed stratą punktów. Na drugą połowę wyszliśmy z chęcią pokazania, iż nie przypadkiem przewodzimy w ligowej stawce. Pytanie które ciska się na usta jest jednak nie do pominięcia, CO MOŻNA ZROBIĆ NA TYM ZASR*NYM KĘMP NOŁ.?! Znów się usprawiedliwiam/my boiskiem, ale widzę po kolegach, że boją się podać po ziemi i co? PAŁA! Mecz w sumie rozczarował wszystkim. Od grania przez sędziowanie kończąc na zachowaniu zawodników. Z piłką nożną niestety ten mecz dużo wspólnego nie miał. Przeciągam to sprawozdanie, ale nie wiem co by tu opisywać jeśli chodzi o stronę piłkarską. Bramki jednak padły i wygraliśmy. Przy pierwszej Małecki wdarł się w pole karne i uderzeniem lewą nogą zapewnił naszemu zespołowi prowadzenie. Później miejsce miał incydent, który jak zwykle został przez arbitrów nie zauważony. Piszę jak zwykle, bo gdy dzieje się coś na prawdę nagannego oni nie widzą, nic nie widzą. Zawodnik przeciwnej drużyny pomylił sporty i rozbił nos naszemu zawodnikowi za co nie obejrzał nawet kartki, zszedł z boiska, ale tylko z racji zmiany!!! Dobre dziesięć minut trwało załagodzenie sprawy. Wynik podwyższył strzałem z szesnastego metra Hamerski i nie najlepszej interwencji bramkarza. Swoje sytuacje mieli również gracze Zawiszy, ale w bramce świetnie spisywał się Iwan. Warto wspomnieć o zmarnowanej szansie na podwyższenie wyniku przez Tomka Filusza, który po świetnym przeglądzie Darka Hoffmanna otrzymał podanie, lecz przestrzelił z piątego metra nad bramką. Sędzia po doliczonych zaledwie 3 minutach(!) zakończył to żenujące spotkanie i jedyne co może cieszyć to fakt, iż dopisaliśmy do swojego konta kolejne trzy punkty.