POGOŃ Książ Wlkp. 3:1 MARATOŃCZYK Brzeźno

statystyki szczegółowe

Aktualności

Najnowsze wiadomości z Brzeźna !

• autor: iwannnn, 2013-10-13 21:33

Po dłuższej przerwie spowodowanej problemami z komputerem i internetem czas nadrobić zaległości na stronie ! Od czasu ostatniego newsa, w którym informowaliśmy o zwycięstwie 2:0 z drużyną Orkana Działyń rozegraliśmy w sumie 5 spotkań.

22 września na wyjeździe podejmowaliśmy średzką Polonie. Gospodarze szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Na dodatek nasza drużyna już od 25 minuty musiała sobie radzić w 10 po czerwonej kartce, którą zobaczył Tomasz Filusz. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Aleksander Hamerski.

25 Września na własnym boisku w IV rundzie Pucharu Polski podejmowaliśmy wyżej notowaną czwartoligową drużynę Zjednoczonych Trzemeszno. Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu niestety ostatecznie przegraliśmy 2:3 (1:2) i pożegnaliśmy się z rozgrywkami pucharowymi w tym sezonie. Bramki dla Brzeźna strzelali Pelczyński i Małecki.

29 września do Brzeźna przyjechała drużyna LKS Kicin. Mecz toczony był od początku pod nasze dyktando. Odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 6:2. Bramki strzelali: K. Dukarski, M. Filusz x2, A. Kisły, M. Małecki, T. Filusz.

Październik rozpoczęliśmy od wyjazdowego meczu z Poznań FC. Jest to bardzo nieobliczalna drużyna, która potrafi sprawić kłopoty każdemu przeciwnikowi. Niestety dla nas i tak było tym razem. Po fatalnej pierwszej połowie w naszym wykonaniu przegrywaliśmy 2:0. Na drugą połowę wyszliśmy już ze znacznie lepszym nastawieniem i wiarą w końcowy sukces. Udało nam się doprowadzić do remisu 2:2. Pozostawał niedosyt po niewykorzystanych sytuacjach. Był to mecz walki o czym świadczą trzy czerwone kartki (2 dla Brzeźna i 1 dla Poznań FC) i 10 żółtych.

W dniu dzisiejszym w Brzeźnie gościliśmy KS Gniezno. Mecz rozpoczął się z 30 minutowym opóźnieniem ponieważ sędziowie utknęli w korku. Do meczu przystąpiliśmy w bardzo osłabionym składzie spowodowanym kontuzjami i sprawami osobistymi zawodników. Byliśmy drużyną bezapelacyjnie słabszą, drużyna KS Gniezno dała nam ostrą lekcję gry w piłkę nożną. Mecz zakończył się zwycięstwem gości z Gniezna 5:0.

Następny mecz rozgrywamy na wyjeździe w sobotę 19.10 o godzinie 15:00. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Zawiszy Dolsk. Po IX kolejkach nasz rywal zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 12 punktów.