PKS Maratończyk Brzeźno - strona nieoficjalna

relacja »

POGOŃ Książ Wlkp. 3:1 MARATOŃCZYK Brzeźno

PATRONAT MEDIALNY

Lech Poznań Oldboys- Maratończyk 3:3 (k.: 5:3)

• autor: geniu1993, 2014-10-03 12:02

Oldboje Lecha lepsi, ale tylko w karnych

W czwartkowy wieczór Maratończyka udał się do Poznania na ul. Bułgarską, aby na jednym z bocznym boisk zmierzyć z Oldbojami Lecha Poznań w ramach 1/16 Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Fawory tego spotkania mógł być tylko jeden. W składzie gospodarzy tego spotkania wystąpiło kilku znanych byłych piłkarzy, którzy znaczną część swojej piłkarskiej przygody spędzili w polskiej ekstraklasie, a nawet w reprezentacji Polski.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Oldboji, którzy ciągle stwarzali zagrożenie pod bramką Michała Bociana. Maratończyk dwukrotnie za sprawą Pelczyńskiego potrafił zagrozić bramce Lecha. Gospodarze potrafili jednak udokumentować swoją przewagę w tej części meczu. Dwukrotnie do bramki trafiał Krzysztof Piskuła.

Druga połowa to trochę inna gra. Maratończyk grał odważniej i już w 50 minucie Artur Pelczyński odebrał piłkę w polu karnych przeciwnika Waldemarowi Krygerowi i wyłożył ją Tomkowi Filuszowi, który umieścił piłkę w bramce.

Piętnaście minut później ponownie akcja Pelczyński- Filusz, tym razem jednak to Filusz prostopadłym podaniem obsłużył Pelczyńskiego i mamy wyrównanie.

Maratończyk poszedł za ciosem i kilka minut później objęliśmy prowadzenie. Kapitalnym strzałem zza pola karnego popisał się Małecki.

Nasza radość nie trwała jednak tak długo jak tego oczekiwaliśmy. Siedem minut później dośrodkowanie Piskuły z rzutu rożnego strzałem głową piłkę w bramce umieścił Sangowski.

Jeszcze w doliczonym czasie gry groźnie z rzutu wolnego uderzał Magdziarz, ale ponownie tego wieczoru bardzo dobrze w bramce spisał się Bocian.

Koniec spotkania, remis, a więc rzuty karne.

Rozpoczynają piłkarze z Poznania. Do piłki podchodzi Piskuła i pewnie umieszcza piłkę w bramce, podobnie jak Maciej Filusz i Waldemar Kryger.
Następnie podchodzi Tomicki, piłka przechodzi po rękach bramkarza, ale wpada do bramki.
Następnie pewnie uderza Magdziarz, a piłka po strzale Adriana Dukarskiego wpada do bramki podobnie jak przy strzale Tomickiego.
Kolejny strzał to dzieło Dembińskiego, który bardzo pewnie pokonuje Bociana.
Do kolejnego karnego podchodzi Krystian Dukarski i ... pudło. Nad bramką!
Podobnie jak i wcześniej jego koledzy Drajer (z małymi problemami) pokonuje Bociana i zapewnia swojej drużynie zwycięstwo w rzutach karnych 5:3

Więcej o meczu (skład strzelcy) tutaj.

Relację z spotkania można przeczytać także na oficjalnej stronie Lecha Poznań. Wystarczy kliknąć tutaj.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoń Książ Wlkp. - Maratończyk
Ładowanie...